kandydatów

Etat Specjalista ds. zakupów

Firma: Kronospan miejsce pracy: Poznań

Grow with us.
Worldwide.

● Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Specjalista ds. zakupów
Ref.No: SZMA 07/2021

Twoje obowiązki:

  • Realizacja zakupów w obszarze materiałów indirect i handlowych;
  • Poszukiwanie nowych dostawców;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych;
  • Ścisła współpraca z działem utrzymania ruchu i działem handlowym;
  • Rozliczanie faktur zakupowych;
  • Udział w comiesięcznej inwentaryzacji.

Nasze oczekiwania:

  • Gotowość do pracy stacjonarnej w Poznaniu;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze zakupów lub sprzedaży.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego;
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu;
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • Atrakcyjne zniżki na zakup produktów Kronospan.