kandydatów

Etat Quality and Training Coordinator

Firma: Majorel Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Quality and Training Coordinator
Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie analiz, raportów, prezentacji – na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne (dla Klienta),
  • Regularna praca z KPI, w tym z NPS,
  • Czynny udział w cyklicznych spotkaniach z Klientem,
  • Udział w cyklicznych spotkaniach kalibracji ocen jakościowych oraz analizy NPS,
  • Zarządzanie podległym zespołem Q&T,
  • Współpraca z działami operacyjnymi.
Oczekiwania:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Doświadczenie w pracy nad jakością w Call Center,
  • Umiejętność udzielenia feedbacku oraz przygotowania analiz z wyników jakościowych,
  • Doświadczenie w przeprowadzeniu coachingu i szkoleń,
  • Mile widziane doświadczenie trenerskie lub osoba zarządzająca zespołem.
Oferujemy:
  • Profesjonalne szkolenie wdrażające,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju i udziału w ciekawych projektach,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych;
  • Aktywny udział w budowaniu strategii zarządzania zespołem i wpływ na rozwój projektów.
To ogłoszenie o pracę dotyczy firmy Majorel (dawniej Arvato CRM Solutions). Majorel została utworzona 19 lutego 2019 roku z połączenia Arvato CRM Solutions i Saham Group. Odwiedź stronę Majorel [www.majorel.com], aby dowiedzieć się więcej ofirmie.