kandydatów

Etat Senior Marketing Specialist

Firma: iCEA Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Wiesz jak zbadać ruch na stronie www? Potrafisz myśleć analitycznie, nie zapominając o tzw. "Big Picture"? Pasjonuje Cię dobry marketing i tworzenie nowych rzeczy? Jeśli tak – jesteś osobą, której potrzebujemy! W Grupie iCEA, jednej z największych agencji SEO w Polsce, szukamy analitycznie myślącego Senior Marketing specjalisty, który wesprze nasz nowy dział marketingu.

Senior Marketing Specialist
Miejsce pracy: Poznań
Przykładowe zadania:
  • współtworzenie strategii marki, aktywny udział w budowie nowych produktów,
  • przygotowywanie raportów dotyczących kampanii płatnych,
  • bieżąca analiza i praca z narzędziami GA, HJ, GTM i inne,
  • tworzenie mailingów oraz realizacja ich wysyłki – wsparcie w działaniach lead gen,
  • praca nad optymalizacją strony www wraz z WEB Deweloperem: testy A/B, wdrażanie nowych rozwiązań,
  • badanie trendów, nowości rynkowych i działań konkurencji.
Wymagania:
  • minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku specjalisty w dziale marketingu,
  • znajomość narzędzi reklamowych, oraz Google Tag Manager, Google Analytics (od konfiguracji po bieżącą obsługę),
  • praktyczna znajmość platform do e-mail marketingu lub/i marketing automation,
  • umiejętność pisania zgodnie z zasadami j. polskiego – konieczne oko do detali,
  • znajomość branży marketingu w Polsce,
  • analityczny umysł, zaangażowanie i orientacja na cel,
  • umiejętność dobrej samoorganizacji czasu pracy.
Kilka dodatków i faktów:
  • regularne szkolenia podnoszące kompetencje,
  • dofinansowanie karty MultiSport,
  • możliwość korzystania z firmowego transportu,
  • urodzinowy dzień wolny,
  • elastyczne godziny pracy,
  • praca w młodym zespole,
  • biuro przyjazne psom,
  • praca zdalnie oraz stacjonarnie.

Każda aplikacja powinna zawierać klauzule RODO: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. Operatorem danych osobowych będzie Grupa iCEA Sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Polskiej 114.