kandydatów

Etat Konfekcjoner

Firma: Printxl Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

PrintXL- firma ambitna, wyróżniająca się na tle konkurentów i ceniąca dobrą atmosferę wśród całego Zespołu. Zajmujemy się produkcją wielkoformatowych reklam m.in. takich jak banery, ścianki, namioty czy roll-upy. Nasze produkty trafiają do klientów w Polsce oraz na rynki Europy Zachodniej. Obecnie podnosimy poprzeczkę i stoimy przed wyzwaniem powiększenia grona zadowolonych Pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konfekcjoner
Miejsce pracy: Poznań
Jakie stoją przed Tobą zadania?:
  • konfekcjonowanie wydruków wielkoformatowych oraz produktów gotowych zgodnie z terminarzem
  • etykietowanie wyrobów
  • umieszczanie gotowych produktów w kartonach bądź na paletach
  • przepakowywanie towarów w razie konieczności
  • współpraca z innymi pracownikami
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy

Kogo szukamy? Osoby, która:
  • ma doświadczenie w pracy na produkcji
  • jest dokładna i sumienna
  • jest kreatywna
  • wykazuje gotowość do nauki i podejmowania nowych wyznań
  • jest otwarta i komunikatywna oraz zaangażowana w wykonywaną pracę
  • może pracować w systemie zmianowym (oraz opcjonalnie w weekendy)
Oferujemy pracę w ambitnym i pełnym energii zespole, w pozytywnej atmosferze, a na dodatek:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wypłaty zawsze na czas
  • serię dobrze przygotowanych szkoleń, które pomogą Ci poznać temat od podszewki
  • pracę w zróżnicowanym zespole- poznasz wielu ciekawych ludzi
  • pakiet benefitów po pozytywnie zakończonym okresie wdrożenia (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)