kandydatów

Etat Główny Specjalista ds. BHP

Firma: Majorel Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Główny Specjalista ds. BHP
Twój zakres obowiązków
  • Nadzorowanie i kontrolowanie polityki firmy w zakresie BHP oraz ochrony środowiska zgodnie z wymaganiami polskiego prawa oraz wewnętrznymi regulacjami firmy,
  • Koordynowanie działań w zakresie BHP w firmie i prowadzenie okresowej kontroli w celu weryfikacji ich zgodności z założeniami i postępów w realizacji,
  • Zarządzanie Specjalistami ds. BHP w firmie,
  • Wdrożenie jednolitych standardów w zakresie BHP we wszystkich 7 lokalizacjach w firmie,
  • Przeprowadzanie regularnych inspekcji w miejscu pracy w celu zidentyfikowania obszarów wymagających poprawy i zapewnienia,
  • Organizowanie i nadzorowanie przeprowadzanych szkoleń okresowych BHP dla pracodawców i osób kierujących pracownikami,
  • Reprezentowanie Firmy w trakcie kontroli organów Państwowych (Państwowa Inspekcja Pracy, Inspekcja Sanitarna, WIOŚ),
  • Tworzenie standardów BHP, dokumentacji, procedur oraz instrukcji stanowiskowych oraz opracowywanie i aktualizacja oceny ryzyka zawodowego,
  • Prowadzenie postępowań powypadkowych oraz raportowanie oraz monitorowanie warunków pracy (przestrzeganie przepisów i zasad.
Nasze wymagania
  • Co najmniej 3 letni staż pracy na podobnym stanowisku w firmie BPO/SSC lub pokrewnej branży,
  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań/raportów środowiskowych, powypadkowych,
  • Umiejętność praktycznej interpretacji wymagań prawnych w zakresie bhp i ochr. Środowiska,
  • Umiejętność przeprowadzania szkoleń w j. angielskim ( szkolenia będą przeprowadzane tylko w tym języku ),
  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przez wszystkich pracowników zasad i przepisów BHP, ppoż i ochrony środowiska na terenach realizacji prac,
  • Kształtowanie kultury BHP i ochrony środowiska w firmie,
  • Podejmowanie wszelkich działań prewencyjnych w zakresie zdrowia fizycznego i psychicznego, ewidencyjnych oraz naprawczych wynikających z obowiązującego prawa oraz uregulowań firmy,
  • Udział w opracowywaniu oceny ryzyka zawodowego,
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole oraz współpracy ze wszystkimi komórkami organizacyjnymi firmy.
To oferujemy
  • Zatrudnienie na umowę,
  • Ciekawe i odpowiedzialne zadania,
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • Przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych do wyboru (opieka medyczna, pakiet sportowy),
  • Szkolenie wdrażające,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz kwalifikacji,
  • Praca w biurze, zdalna to dodatek na czas pandemii.
Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin