kandydatów

Etat Lider Zespołu w Centrum Logistycznym (m/f)

Firma: Westwing.pl miejsce pracy: Poznań

Zespół Westwing to sekret naszego sukcesu. Ponad 1700 członków naszego zespołu łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią i solidnymi podstawami biznesowymi. Jesteśmy dumni, że możemy pracować z inspirującymi kolegami, którzy są inteligentni, zabawni, ambitni i szukają wyzwania, aby przekształcić branżę i przenieść ją w przyszłość.

Aby realizować naszą ambitną strategię rozwoju, do naszego w Centrum Logistycznym w Robakowie (k. Poznania) nieustanie poszukujemy
Team Leaderów.

Lider Zespołu w Centrum Logistycznym (m/f)
Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków:
  • Współtworzenie kultury bezpieczeństwa pracy poprzez promowanie właściwych postaw i szkolenie pracowników.
  • Zarządzanie pracą zespołu. Planowanie i organizowanie pracy, ustalanie priorytetów.
  • Rozwijanie zespołu i jego członków, budowanie pozytywnych relacji i zaangażowania zespołu.
  • Rozwój i wdrażanie wysokich standardów pracy w celu zapewnienia wydajności i właściwej jakości pracy.
  • Realizacja wskaźników SLA dla zespołu. Podejmowanie działań korygujących w przypadku odchylenia od planu.
  • Prowadzenie dokumentacji, raportowanie wyników, komunikacja z innymi działami firmy.
Nasze wymagania:
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem w środowisku produkcyjnych lub magazynowym.
  • Potrafisz rozwijać siebie i swój zespół, budować i wdrażać standardy pracy.
  • Jesteś gotowy/a do pracy w trybie zmianowym (6:00-14:00, 16:00-24:00).
  • Potrafisz szybko reagować i rozwiązywać problemy operacyjne.
  • Potrafisz budować pozytywne relacje i motywować zespół.
  • Potrafisz obsługiwać komputer (MS Office).

To oferujemy:

  • Możliwość dołączenia do szybko rozwijającej się i rosnącej organizacji w atrakcyjnej branży.
  • Pracę w pozytywnym zespole, który jest nastawiony na sukces i rozwój.
  • Współtworzenie standardów, procesów i budowanie organizacji swojego obszaru.
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. bezpłatną prywatą opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport, zniżki na zakupy w Westwing).
  • Bezpłatny transport autobusem pracowniczym z Poznania, Śremu, Środy Wielkopolskiej i Gniezna.

Myślisz, że mógłbyś/ mogłabyś zostać częścią takiego zespołu? Zaaplikuj do nas!