kandydatów

Etat Doradca Klienta RTV

Firma: Support Team Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 5151414, z dnia 2021-07-14

Support Team Sp. z o.o.

Jestesmy firma dzialajaca na runku od 10 lat , preznie sie  rozwijamy i obecnie dla Naszego klienta szukamy osoby na stanowisko Doradcy kilenta na dziale RTV

Doradca Klienta RTV

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż bezpośrednia telewizorów marki Philips na terenie sklepu z elektroniką użytkową ( Media Markt dział TV ).
  • Dbanie o ekspozycję na terenie sklepu.
  • Promowanie produktów marki wśród klientów sklepu.
  • Sumienne raportowanie wyników sprzedażowych poprzez aplikacje www.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Sumienności w wykonywaniu obowiązków.
  • Dyspozycyjności w weekendy.
  • Zaangażowania w realizację celów sprzedażowych.
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów.
  • Umiejętności pracy w zespole i pod presją wyniku.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie sprzedażowe.

Oferujemy

  • Atrakcyjne konkurencyjne wynagrodzenie oparte na stałej stawce godzinowej (dla studenta poniżej 26 r. życia stawka brutto = stawka netto) oraz premii uzależnionej od wyników.
  • Szkolenia produktowe oraz wsparcie merytoryczne opiekuna.
  • Elastyczny grafik.
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie wykwalifikowanych opiekunów.
  • Dodatkowe benefity za osiągnięte wyniki pracy.
  • Możliwość awansu w strukturach Philips.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-07-2021
Wyświetleń: 192