kandydatów

Etat AP Accountant with German

Firma: LeasingTeam Professional miejsce pracy: Oborniki

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
AP Accountant with German
Miejsce pracy: Oborniki
Nr ref.: 0045038
Zakres obowiązków:
  • Odpowiedzialność za proces PtP na koniec miesiąca;
  • Dotrzymywanie terminów dotyczących między innymi przetwarzania transakcji, wykonywania zapisów księgowych, monitorowanie wyciągów bankowych;
  • Przetwarzanie faktur międzyfirmowych oraz od dostawców w sposób terminowy i efektywny;
  • Ścisła współpraca z innymi księgowymi i kontrolerami;
  • Analizowanie i raportowanie dokumentacji;
  • Aktywne uczestnictwo w usprawnianiu procesów;
  • Współpraca z dostawcami, uzgadnianie kont;
Oczekiwania:
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności excel);
  • Wymagana znajomość jęz. niemieckiego na poziomie min. B1-B2 oraz jęz. angielskiego na poziomie min. B2- warunek konieczny;
  • Min. 1,5 roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Analityczne myślenie oraz dokładność w wykonywanych obowiązkach;
  • Komunikatywność oraz otwartość na pracę w zespole;
Oferta:
  • Umowa o pracę na pełen etat;
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie + premia roczna;
  • Elastyczne rozpoczęcie pracy pomiędzy 7:00 a 9:00;
  • Szeroki pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa);
  • Kursy językowe;
  • Pakiet szkoleń wdrażających oraz szkoleń podnoszących kompetencje;
  • Praca w międzynarodowym środowisku z użyciem języków obcych;
  • Praca w trybie home office w czasie pandemii, później tryb hybrydowy;

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570
www.ltprofessional.pl