kandydatów

Etat Pracownik sprzątający obiekty specjalistyczne

Firma: Wielkopolska Agencja Pracy Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 5146632, z dnia 2021-07-12

Wielkopolska Agencja Pracy od 2005 roku świadczy kompleksowe usługi pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników. Jesteśmy wpisani do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1649.

Dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w sprzątaniu przemysłowym w branżach takich jak: spożywcza, farmaceutyczna, metalowa, z wieloletnim doświadczeniem, działającą na terenie całej Polski poszukujemy pracownika sprzątającego.

Pracownik sprzątający obiekty specjalistyczne

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Sprzątanie obiektów specjalistycznych takich jak zakłady przemysłowe, hale produkcyjne, linie technologiczne,
  • Praca na wysokości z podestów samojezdnych,
  • Praca mobilna w stałym zespole nadzorowana przez brygadzistę,
  • Realizacja zleceń porządkowych u klientów.

Wymagania

  • Gotowość do pracy w nadgodzinach,
  • Duża elastyczność oraz pozytywne nastawienie,
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz wzajemny szacunek,
  • Gotowość do pracy w godzinach nienormowanych pomiędzy 6-22,
  • Prawo jazdy kat. B - mile widziane ale nie jest to warunek konieczny.

Oferujemy

  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie,
  • Na początek umowa zlecenie: 20zł netto/h ZUS
  • Po kilku miesiącach możliwość otrzymania etatu,
  • Wdrożenie w pracę pod nadzorem wykwalifikowanego przełożonego,
  • Opłacone noclegi na wyjazdach służbowych, ustawowe diety wypłacane do wynagrodzenia,
  • Miłą i przyjazną atmosferą pracy,
  • Kierowca zabiera pracowników z kilku umówionych miejsc zbiórek, czas dojazdu wlicza się do czasu pracy.