kandydatów

Etat Project Manager

Firma: Power Media miejsce pracy: Poznań

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Project Manager

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: PM/WAR/ASZ

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie projektami IT zgodnie z planowanym czasem i budżetem
  • Zarządzanie relacjami biznesowymi podczas wdrożeń z parterami i klientami Firmy
  • Harmonogramowanie i dokumentowanie projektów
  • Zarządzanie ryzykiem
  • Koordynacja i nadzór nad realizacją prac zespołu projektowego
  • Wyjazdy służbowe

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki nauk ścisłych lub technicznych)
  • Umiejętność podejmowania decyzji, planowania i organizowania pracy
  • Umiejętność zarządzania zespołem projektowym
  • Umiejętność profesjonalnego kontaktu z klientami firmy
  • Umiejętność pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji

Mile widziane:

  • Znajomość jednej z wiodących metodologii prowadzenia projektów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację techniczną w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnie na B2B
  • Pracę w stabilnej, rozwojowej firmie
  • Atrakcyjną ścieżkę rozwoju
  • Możliwość udziału w projektach o zasięgu międzynarodowym
  • Możliwość realizacji projektów dla najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie
  • Profesjonalne szkolenia
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Pracę w profesjonalnym zespole
  • Atrakcyjną przestrzeń do pracy
  • Pakiet bonusowy
Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu przez IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że:

- Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) z siedziba przy ul. Grabiszynskiej 241 B, we Wroclawiu (kod pocztowy: 53-234), przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
- Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji,
- Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
- Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej informacji na stronie www.power.com.pl/proces-rekrutacji/jobs