kandydatów

Etat do wykorzystania

Firma: RAION SOFTWARE Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Raion Software Sp. z o.o.

ul. Główna 10

61-005 Poznań

Oprogramowanie do przemysłu – systemy MES / QMS / APS

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

do wykorzystania
Miejsce pracy: Poznań

Forma zatrudnienia: Cały etat

Opis stanowiska pracy: Praca w Poznaniu, możliwe wyjazdy do klienta.

Zakres zadań:
  • stała opieka nad klientami
    • zbieranie wymagań dotyczących funkcji systemu
    • konsultacja w sprawach nowych funkcjonalności aplikacji
    • przedstawianie klientom nowych modułów i funkcjonalności aplikacji
  • realizacje projektów MES:
    • uczestnictwo w ustaleniach projektowych
    • dobór odpowiedniego systemu dla klienta - MES, Basic MES, Summon, APS, Work Manager itd.
    • praca we współpracy z zespołem Developerskim
    • wyjazdy do klientów
  • prowadzenie prac wdrożeniowych u klientów
  • opieka nad produktami Raion MES / Basic MES/ APS / QMS
  • ciągłe rozwijanie produktu poprzez utrzymywanie backlogu systemu DevOPS
  • podtrzymywanie oraz rozszerzanie zakresu relacji z klientami
  • przygotowywanie koncepcji, działania systemów, usprawnień, korzyści
  • doradztwo techniczne
  • praca na tym stanowisku wiąże się również z wyjazdami do klientów
Wymagania:
  • doświadczenie przy realizacji projektów z branży IT
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • wysoka motywacja do pracy, systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • umiejętności komunikacyjne na wysokim poziomie
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat.B
Dodatkowe atuty:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnienia systemów klasy MES / APS / QMS / CMMS
  • znajomość zagadnień programowania
  • znajomość branży – systemy MES / SCADA, automatyka przemysłowa
  • znajomość Azure DevOps (TFS) oraz zagadnień związanych z CI i CD
OFERUJEMY:
  • atrakcyjny system premiowania za realizację projektów / celów
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość pracy przy realizacji zaawansowanych projektów oraz kontakt z najnowocześniejszą techniką i technologiami
  • pakiet opieki medycznej,
  • darmowe śniadania i owoce,
  • elastyczny czas pracy,
  • przyjazna atmosfera.