Etat Specjalista ds. współpracy z dostawcami i podwykonawcami

Firma: INWEMER SYSTEM sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości,obsługi technicznej budynków.

W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. współpracy z dostawcami i podwykonawcami
Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:
  • poszukiwanie podwykonawców oraz monitorowanie rynku usług technicznych
  • prowadzenie bazy aktualnych podwykonawców i dostawców w dedykowanej aplikacji
  • planowanie procesów zakupowych
  • analiza cen podwykonawców i dostawców z bazy oraz potencjalnych
  • negocjacje z podwykonawcami i dostawcami usług i materiałów
  • aktualizowanie wzorów dokumentów związanych ze współpracą z podwykonawcami i dostawcami
  • zarządzanie i ewidencja umów z dostawcami i podwykonawcami
Wymagania:
  • minimum średnie wykształcenie
  • mile widziane wykształcenie techniczne
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
  • gotowość do czasowej realizacji zadań poza siedzibą firmy
  • czynne prawo jazdy kat B
Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • praca w dużej, rozwijającej się firmie i przyjaznym zespole
  • narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków (komputer, telefon)
  • szkolenia
  • dodatkowe benefity
Kontakt:
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzul:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż dane wskazane w art. 22(1) § 1 Kodeksu pracy oraz danych w zakresie wizerunku, podanych przeze mnie dobrowolnie w formularzu rejestrowym i w dokumentach aplikacyjnych, przez Administratora danych, w związku z prowadzoną przez niego rekrutacją na którą składam swoją aplikację.
Oświadczam, że wiem, że Administratorem jest INWEMER Serwis sp. z o.o. www.inwemer.pl, a moje dane osobowe podane dobrowolnie będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji i zostaną usunięte po jej zakończeniu, i że mam prawo, w dowolnym momencie oraz w dogodny dla siebie sposób, do żądania dostępu do treści swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do uzyskania kopii tych danych, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, do przenoszenia tych danych, a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.