kandydatów

Etat Specjalista ds. zakupów

Firma: Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 5090280, z dnia 2021-07-05

Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. są przedsiębiorstwem, które istnieje na polskim rynku zbrojeniowym od 1945 roku. Głównym celem działalności Spółki jest zaspakajanie potrzeb bezpieczeństwa i obronności państwa w zakresie produkcji, serwisowania, obsługiwania, modyfikacji modernizacji i remontów oraz napraw wojskowych pojazdów gąsienicowych i kołowych.

Specjalista ds. zakupów

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Nr Ref.: 15/2021

Opis stanowiska

  • prawidłowe dokonywanie zakupów, w tym sporządzanie zapytań ofertowych, zamówień,
  • opracowywanie projektów umów dla zakupów,
  • dokonywanie wyceny materiałów i usług do kalkulacji,
  • przygotowywanie raportów, analiz i zestawień.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji rynkowej, z wysokimi standardami jakości,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia),
  • pakiet świadczeń socjalnych.