kandydatów

Etat Tokarz

Firma: Korporacja KGL S.A. miejsce pracy: Buk

Korporacja KGL S.A., to spółka zajmująca się produkcją tworzyw sztucznych metodą termoformowania, dystrybucją granulatów tworzyw sztucznych, importem surowców i półproduktów oraz sprzedażą i eksportem tworzyw sztucznych. Ponadto KGL to elastyczny i uniwersalny producent opakowań z tworzyw sztucznych. Jesteśmy dużą polską spółką. Obecnie poszukujemy osób do pracy w naszym zakładzie produkcyjnym w Niepruszewie k. Buku

Tokarz
Miejsce pracy: Buk

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • odpowiedni dobór narzędzi i technologii do obróbki skrawaniem
  • obsługa tokarki konwencjonalnej oraz cnc
  • dokumentowanie wykonanej pracy
  • kontrola jakości wytworzonych produktów
NASZE WYMAGANIA:
  • umiejętność wykonywania prac tokarskich
  • znajomości obsługi maszyn obróbczych
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • mile widziana umiejętność frezowania
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
TO OFERUJEMY:
  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie Korporacja KGL
  • pracę w systemie zmianowym
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • atrakcyjne wynagrodzenie: stawka godzinowa; premia frekwencyjna; premia wynikowa
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)
  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera
  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną)