kandydatów

Etat Regionalny Manager Sprzedaży

Firma: ZnajdePracownika Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 5027492, z dnia 2021-06-28

Pracuję dla niemieckiego producenta pieców konwekcyjnych firmy Rational. Firma oferuje innowacyjne rozwiązania high-tech dla profesjonalnych kuchni na całym świecie. Udział w rynku światowym wynosi 54%. Grupa zatrudnia obecnie ponad 1700 pracowników w produkcji, sprzedaży, w dziale badań i rozwoju. Roczne przychody ze sprzedaży to 564 milionów euro.

Regionalny Manager Sprzedaży

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Rozwój i realizacja planów operacyjnych dla „Twojego” rynku, zgodnie ze strategią firmy
  • Efektywny rozwój i rozszerzenie sieci dealerskiej
  • Wspieranie partnerów handlowych w rynku
  • Realizowanie działań sprzedażowych i marketingowych
  • Intensywne działania przed i posprzedażowe u użytkowników końcowych (wizyty handlowe i szkolenia)
  • Uczestnictwo w wystawach i targach branżowych
  • Przeprowadzanie wizyt w kuchniach profesjonalnych i prezentacje produktów firmy na pokazach kulinarnych

Wymagania

Twój profil zawodowy:

  • Posiadasz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (w ramach branży gastronomicznej)
  • Idealnie jeżeli jesteś Szefem kuchni  i/lub masz zainteresowania związane z gastronomią lub wykształcenie kucharskie
  • Umiejętność budowania silnych relacji sprzedażowych w połączeniu ze zdolnością przekonywania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Umiejętność pracy z komputerem
  • Praca w terenie to około 80% czasu spędzonego w „swoim” regionie

Oferujemy

Praca w ramach dynamicznej, międzynarodowej firmy. W środowisku zrównoważonego wzrostu, ekscytujących i zróżnicowanych zadań i obowiązków, które czekają na Ciebie. Oferujemy Ci atrakcyjną płacę oraz premię związaną z wynikami. Szczególnie ważne w naszej organizacji jest to, aby czuć się i pracować jako „przedsiębiorca w przedsiębiorstwie”. Samoorganizacja i odpowiedzialność naszych pracowników jest dla naszej organizacji bardzo ważna.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-06-2021
Wyświetleń: 229