kandydatów

Etat Inżynier Microsoft 365 (DevOps)

Firma: Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Inżynier Microsoft 365 (DevOps)

TEB Akademia sp. z o.o. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych – Wyższych Szkół Bankowych i Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.
Siłą TEB Akademii są ludzie, ich talenty i ambicje.
To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Odnoszą sukcesy, uczą się na błędach, nigdy nie nudzą się w pracy.

Aktualnie Dział Technologii Informacyjnych poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
  • utrzymanie i konfiguracja środowiska MS 365,
  • implementacja skryptów działających w tle na narzędziach chmurowych,
  • integracja i synchronizacja zasobów lokalnych do chmury,
  • rozpoznawanie i diagnozowanie problemów,
  • automatyzacja działań administracyjnych.
Poszukiwane kompetencje:
  • doświadczenie w zarządzaniu i utrzymaniu produktów chmury MS 365,
  • znajomość Azure AD, Exchange, SharePoint, Teams, OneDrive,
  • umiejętność pisania skryptów w Powershell,
  • innowacyjne podejście do realizacji celów,
  • nastawienie na automatyzację i upraszczanie procesów,
  • dokładność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • współpracę i wsparcie zespołu, tworzącego kreatywne środowisko pracy,
  • dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa,
  • możliwość skorzystania z pakietu pozapłacowych (opieka medyczna, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie),
  • Indywidualny plan rozwoju, szkolenia, możliwość podjęcia studiów podyplomowych na preferencyjnych warunkach,
  • dodatkowe dni wolne w roku (ok 7 dni dodatkowych poza urlopem).
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia, Aleja Niepodległości 2, 61-874 Poznań, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.