kandydatów

Etat Kierownik ds. rozwoju sprzedaży

Firma: Polski Tytoń S.A. miejsce pracy: Poznań

Polski Tytoń SA,

ogólnopolski dystrybutorów wyrobów tytoniowych i FMCG.

W związku z założonym rozwojem rynkowym,

poszukuje samodzielnych ,dynamiczne

w działaniu kandydatki/kandydatów

na stanowisko:

Kierownik ds. rozwoju sprzedaży
Miejsce pracy: Poznań
Zadania:

Rejony: Trójmiasto, Kujawy, Śląsk, Podbeskidzie, Opolszczyzna, Częstochowa, Białystok, Lublin, Zachodnia część Polski

Wymagania:
  • doświadczenie w branży hurtowej lub dystrybucyjnej.
  • znajomość lokalnego rynku sklepów i sieci detalicznych.
  • znajomość specyfiki branży artykułów FMCG w sektorze dystrybucyjnym,
  • praktyka w sprzedaży produktów tytoniowych, alkoholowych, chemii gospodarczej, artykułów biurowych będzie dodatkowym atutem,
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku optymistycznie spoglądającej w przyszłość,
  • umowę o pracę,
  • stałe wynagrodzenie i dodatkową premię uzależnioną od wyników ,
  • wynagrodzenie 5 tys. zł brutto,
  • niezbędne narzędzia do pracy, samochód, tel, komp.
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • możliwość rozwoju i awansu.