kandydatów

Etat Sales Administrator / Opiekun Klienta

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Poznań

Międzynarodowy deweloper specjalizujący się budowie osiedli mieszkaniowych poszukuje kandydatów na stanowisko Opiekuna Klienta. Nowa osoba dołączy do Działu sprzedaży i będzie odpowiadać za koordynację oraz poprawienie jakości obsługi Klientów

w procesie finalizacji nabycia nieruchomości oraz przekazania mieszkań.

Firma gwarantuje stabilne zatrudnienie, bogaty pakiet benefitów oraz zdecydowanie konkurencyjne wynagrodzenie.

Sales Administrator / Opiekun Klienta
Miejsce pracy: Poznań
Zakres zadań:
  • Poprawienie jakości obsługi klienta i skrócenie czasu odpowiedzi na pytania klientów
  • Obsługa posprzedażowa Klientów
  • Odpowiedzialność za proces realizacji oraz poprawność umów rezerwacyjnych, umów deweloperskich / umów przedwstępnych oraz koordynacja przeniesienia własności / podpisywanie umów
  • Wystawianie faktur, notatek oraz prowadzenie ewidencji faktur sprzedaży
  • Bieżąca współpraca z działami księgowymi, finansowymi, technicznymi i handlowymi
  • Bieżące kontakty z Klientami w celu udzielania odpowiedzi na zapytania i przygotowywania zmian w umowach, koordynacja i przekazywanie korespondencji do Klientów
  • Współpraca z zewnętrznymi agencjami nieruchomości
  • Koordynacja procesu przekazywania mieszkań
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w CRM
  • Koordynacja procesu zgłoszeń Klientów  dotyczących zmiany projektu wnętrza

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy dla dewelopera
  • Dobra organizacja
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i praca pod presją czasu
  • Zorientowanie na Klienta
  • Dokładność, asertywność, elastyczność i zaangażowanie
  • Zorientowanie na osiąganie celów oraz potrzeby Klientów
  • Dobra znajomość obsługi MsOffice
  • Prawo jazdy kat. B
Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia roczna
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki)
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, refundacja kosztów użytkowania prywatnego auta
  • Realne możliwości rozwoju