kandydatów

Etat Spawacz - Mechanik

Firma: P.P.H.U DARPOL miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 4830228, z dnia 2021-06-14

P.P.H.U DARPOL

Firma zajmje sie utrzymaniem ruchu na duzych zakładach produkcyjnych , głowne zakłady produkcji spożywczej, powstanie firmy 2003 r

Spawacz - Mechanik

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • prace przeglądowe, utrzymanie ruchu, naprawy maszyn, bieżące przeglądy,
  • wykonywanie nowych zadań, (konstrukcji, instalacji)

Wymagania

  • wykształcenie techniczne,
  • samodzielność,
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
  • mile widziana umiejętność spawania metodą TIG,
  • praca w zespole.

Oferujemy

  • praca od poniedziałku do piątku, od 6:00 -14:00,
  • premia uznaniowa,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 31-05-2021
Wyświetleń: 218