Etat Asystent / Asystentka - Administrator / Administratorka Biura Budowy

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Poznań

Dla Generalnego Wykonawcy z kapitałem międzynarodowym, zaangażowanego w realizację na terenie całego kraju obiektów kubaturowych / przemysłowych, poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta/ki – Administratora/ki Biura Budowy. Firma zapewnia atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet świadczeń socjalnych oraz stabilne zatrudnienie w rozwijającej się organizacji. Istnieje możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, oraz możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o dużym potencjale.

Asystent / Asystentka - Administrator / Administratorka Biura Budowy
Miejsce pracy: Poznań
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Prowadzenie biura budowy firmy;
  • Przygotowanie i kontrola dokumentacji;
  • Prowadzenie bieżących spraw administracyjnych na budowie;
  • Wspomaganie kierownictwa budowy w tworzeniu dokumentacji;
  • Tworzenie zestawień i raportów na potrzeby budowy;
  • Kompletowanie dokumentacji podwykonawczej;
  • Pomoc w kontaktach z klientem;
  • Nadzór nad utrzymywaniem standardów firmy.
WYMAGANIA:
  • Ukończone studia wyższe;
  • Doświadczenie w pracach administracyjno-księgowych;
  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku – mile widziane;
  • Umiejętność czytania i sprawdzania technicznej dokumentacji projektowej;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średnio komunikatywnym;
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Wysoki poziom poczucia zawodowej odpowiedzialności.
OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
  • Umowa o pracę lub B2B;
  • Stabilne zatrudnienie w jednej z najszybciej rozwijających się spółek na rynku;
  • Możliwość poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem doświadczonych specjalistów i ekspertów.