kandydatów

Etat Specjalista ds Sklepu Internetowego

Firma: abcGPS.pl miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 4865634, z dnia 2021-06-02

abcGPS.pl

Praca będzie polegała na połączeniu obsługi klienta w naszym salonie sprzedaży, marketingu internetowego oraz prac magazynowych. Działamy w dwóch branżach: fotelików i wózków dziecięcych oraz elektroniki GPS związanej z fitnessem (zegarki sportowe, liczniki rowerowe).

Specjalista ds Sklepu Internetowego

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

- sprzedaż w salonie

- obsługę klienta internetowego (telefonicznie, czat, mail)

- zadania związane z marketingiem internetowym

- prace magazynowe

Wymagania

  • komunikatywność i dobry kontakt z klientem
  • biegłość w obsłudze komputera
  • wysoki poziom pozytywnej energii i motywacji do pracy
  • umiejętność wydajnej pracy samodzielnej, bez ciągłego nadzoru

Oferujemy

  • pracę pełną wyzwań w młodym, energicznym zespole
  • stabilność zatrudnienia, mamy 12 lat doświadczenia i szukamy osoby "na stałe"
  • bardzo dobrą atmosferę pracy

Prosimy o zawarcie możliwie wyczerpujących informacji w zgłoszeniach rekrutacyjnych.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-06-2021
Wyświetleń: 253