kandydatów

Etat Specjalista ds. technicznych

Firma: InfoState Nieruchomości sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 4724439, z dnia 2021-06-08

Infostate Nieruchomości Sp. z o.o. to firma oferująca kompleksowe usługi związane z zarządzaniem nieruchomościami. Nieruchomości, które obsługujemy to zarówno obiekty komercyjne, jak i wspólnoty mieszkaniowe.

Specjalista ds. technicznych

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Zlecanie okresowych przeglądów budynków
  • Bieżąca kontrola stanu technicznego budynków
  • Przyjmowanie i przekazywanie do realizacji zgłaszanych usterek
  • Wykonywanie obmiarów i przedmiarów
  • Sporządzanie kosztorysów porównawczych i zerowych
  • Sporządzanie zapytań ofertowych i zbieranie ofert od wykonawców
  • Negocjowanie cen i warunków współpracy z wykonawcami
  • Kontrole i odbiory zlecanych prac remontowych i inwestycyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej budynków

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność sporządzania kosztorysów
  • Znajomość przepisów Prawa Budowlanego
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Firmowy telefon oraz komputer
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w młodym, przyjaznym zespole
  • Wynagrodzenie ustalane w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia