kandydatów

Etat Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole

Firma: Montessori Pobiedziska miejsce pracy: Pobiedziska

Ogłoszenie numer: 4720830, z dnia 2021-06-08

Placówka z 15 letnim doświadczeniem, prowadzimy edukację w zakresie od żłobka do szkoły podstawowej według pedagogiki M.Montessori.

Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole

Miejsce pracy: wielkopolskie / Pobiedziska

Opis stanowiska

  • Wychowanie fizyczne i zajęcia sportowe w szkole podstawowej.
  • Planowanie, przygotowanie, prowadzenie zajęć;
  • Przygotowanie i kreowanie otoczenia edukacyjnego;
  • Kontakt z rodzicami;
  • Dbanie o dobry wizerunek szkoły.

Wymagania

  • Kierunkowe wykształcenie z przygotowaniem pedagogicznym;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Kreatywność;
  • Cierpliwość, wrażliwość, empatia;
  • Umiejętność nawiązywania dobrego kontaktu z dziećmi;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Odpowiedzialność;
  • Doświadczenie w pracy w placówce oświatowej - mile widziane.

Oferujemy

  • Dogodną formę zatrudnienia;
  • Przygotowane i wyposażone otoczenie do pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w doświadczonym zespole, w spełniającej najwyższe standardy placówce;
  • Twórczą atmosferę pracy;
  • Wsparcie dyrektora;
  • Możliwość samorealizacji.