kandydatów

Etat Koordynator ds. Zapasu

Firma: CEVA Logistics Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Komorniki

W CEVA wierzymy, że logistyka to biznes, który tworzą ludzie, dlatego budujemy środowisko zaufania i współpracy zespołowej - zachęcamy do inicjatyw i umożliwiamy naszym talentom rozwój ich kariery. Dzięki naszym 78 000 pracowników, którzy zlokalizowani są w ponad 160 krajach, oferujemy naszym Klientom dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. Jako firma rozwijamy się w szybkim tempie - czy odważysz się rozwijać razem z nami?
Koordynator ds. Zapasu
Miejsce pracy: Komorniki

OPIS STANOWISKA

  • Zarządzanie grupą specjalistów oraz procesami w zakresie odpowiedzialności;
  • Nadzór nad stanem magazynu i jakością zapasu;
  • Przygotowanie i prowadzenie inwentaryzacji magazynu;
  • Współpraca i komunikacja z działami wspierającymi, z osobami funkcyjnymi magazynu oraz z Klientem;
  • Realizacja wskaźnika KPI dotyczącego stocku i kontroli jakości;
  • Zarządzanie reklamacjami.

KOGO SZUKAMY?

  • Min. rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Wiedza z zakresu procesów magazynowych;
  • Biegła znajomość obsługi komputera MS Office;
  • Znajomość systemu WMS jest dodatkowym atutem;
  • Umiejętności analityczne;
  • Dokładność, systematyczność, komunikatywność.
CO OFERUJEMY?
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z CEVA w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS - dopłatę urlopową, dofinansowanie wypoczynku dzieci, karty świąteczne dla dzieci, karty sportowe.
  • Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie - posiadamy tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY.
  • Możliwość rozwoju oraz współpracy w środowisku międzynarodowym.

Jako organizacja globalna oraz część grupy CMA CGM, różnorodność ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu; tylko odzwierciedlając kulturę, języki i lokalną wiedzę o naszych klientach, możemy odnieść sukces. Zatrudniając ludzi z różnym doświadczeniem i umiejętnościami, poszerzamy wiedzę oraz zwiększamy naszą kreatywność i innowacyjność.

Uwaga: Procesy rekrutacyjne w CEVA Logistics obejmują komunikację z kandydatami za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych, takich jak LinkedIn lub za pośrednictwem adresu e-mail firmy o następującym schemacie: imię.nazwisko@cevalogistics.com. Zalecamy, nie odpowiadać na propozycje biznesowe i/lub oferty pracy pochodzące od niezaufanych nadawców.