kandydatów

Etat Programista Java

Firma: iRekruter Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Specjalizujemy się w rekrutacji Specjalistów IT. Misja firmy wywodzi się z przekonania, że mimo wysokiego tempa innowacji technologicznych i stałego doskonalenia metodyk pracy, najważniejszym czynnikiem sukcesu projektów i usług niezmiennie pozostaje dostępność ludzi o właściwych kwalifikacjach, zmotywowanych i umiejących pracować zespołowo.

Programista Java
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: BWLS
Zadania:

Do projektu u klienta z branży finansowej poszukujemy programisty Java.

Projekt koncentruje się na rozwoju systemu sprzedaży produktów bankowych.

  • realizacja i implementacja zmian systemowych po stronie back-endu
  • udział w testach i analizach developerskich w obrębie rozwoju produktu i implementacji nowych rozwiązań
  • rozwijanie warstwy integracji systemów sprzedaży z lokalnymi oraz globalnymi systemami bankowymi
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej dla realizowanych zmian
  • budowanie i utrzymanie spójnej architektury systemowej
  • praca w metodyce Agile
Wymagania:
  • Java
  • REST
  • PL/SQL
  • DB Oracle
  • unit testing
  • 5 letnie doświadczenie developerskie

Mile widziane:

  • C#
  • Angular
  • znajomość technologii DevOps
  • DB PostgreSQL
  • MongoDB
  • RabbitMQ
  • JIRA
  • umiejętność pracy w metodykach zwinnych
  • znajomość produktów finansowych
Oferujemy:

Stawka: do 120PLN/h, b2b

Projekt do 31.12.2021