kandydatów

Etat Sales Manager

Firma: Majorel Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Sales Manager
Twój zakres obowiązków
  • Budowanie aktywnej strategii sprzedażowej usług Majorel,
  • Zarządzanie relacjami z Klientami poprzez znajomość ich strategii, sektora działań Klienta oraz aranżowanie i prowadzenie spotkań,
  • Sporządzanie i analiza raportów sprzedażowych,
  • Sporządzanie prognoz i analiz dotyczących rynku i konkurencji.
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w sprzedaży usług outsourcingowych (warunek konieczny),
  • Planowanie i realizowanie budżetu, celów oraz strategii sprzedaży,
  • Wskazywanie i kreowanie nowych możliwości rozwojowych zgodnie z uzgodnioną strategią i celami sprzedaży,
  • Nadzór nad wypełnianiem zobowiązań wobec Klienta wynikających z danej umowy,
  • Współpraca z Kierownictwem Operacyjnym i Country Head Majorel Polska,
  • Odpowiedzialność za stały kontakt z centralnym biurem sprzedaży (IBD – International Business Development),
  • Odpowiedzialność za opracowanie zapytań ofertowych przychodzących z centralnego biura sprzedaży (IBD – International Business Development) zgodnie z przyjętą metodologią w Polsce,
  • Biegła znajomość języka angielskiego –min. poziom B2,
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie BPO/SSC lub pokrewnej branży.
To oferujemy
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Ciekawe i odpowiedzialne zadania,
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • Przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych do wyboru ( opieka medyczna, pakiet sportowy),
  • Szkolenia wdrażające,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz kwalifikacji,
  • Możliwość pracy w trybie home office.
To ogłoszenie o pracę dotyczy firmy Majorel (dawniej Arvato CRM Solutions). Majorel została utworzona 19 lutego 2019 roku z połączenia Arvato CRM Solutions i Saham Group. Odwiedź stronę Majorel [www.majorel.com], aby dowiedzieć się więcej ofirmie.