kandydatów

Etat TELEMARKETER

Firma: 4Kprojekt miejsce pracy: Poznań

Zadania: - pozyskiwanie klientów - udzielanie informacji z zakresu oferowanych usług - utrzymywanie dobrych relacji z klientami - realizacja założonych planów sprzedażowych Od kandydatów oczekujemy: - komunikatywności - dyspozycyjności od pon-piątku - dobrej organizacji pracy - uśmiechu na co dzień i otwartości - nastawienia na cel i sukces Oferujemy: - bezpłatne szkolenia sprzedażowe - wysokie zarobki - atrakcyjny system prowizyjny oraz premie - stabilne zatrudnienie - możliwość rozwoju i awansu Aplikacje wraz z klauzulą na przetwarzanie danych prosimy wysyłać na adres: hr@4kprojekt.pl z dopiskiem TELEMARKETER.

Pozostałe oferty pracy w firmie 4Kprojekt
Etat Doradca Klienta, Telemarketer w firmie: 4kprojekt miejsce pracy: Poznań 26-10-2011

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-07-2012
Wyświetleń: 1635