kandydatów

Etat Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Firma: Colian Logistic sp z o o miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska: •pozyskiwanie nowych klientów i sprzedaż usług transportowych i spedycyjnych (praca w terenie) •prowadzenie analiz rynku pod względem potencjalnych możliwości rozwoju handlowego •współpraca z zespołem spedycji •przygotowywanie ofert handlowych i kompleksowa analiza potrzeb klientów •sporządzanie i weryfikacja umów handlowych •kształtowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami •planowanie działań sprzedażowych, ich wdrażanie oraz konsekwentna weryfikacja rezultatów •monitorowanie i analiza danych rynkowych a także zmian i trendów dotyczących branży TSL Wymagania: •doświadczenie w sprzedaży w branży TSL – WARUNEK KONIECZNY •znajomość branży transportowo-spedycyjnej •nastawienie na realizację celów sprzedażowych •umiejętności interpersonalne, nawiązywania kontaktów z klientami •umiejętność przekonywania, elokwencja, błyskotliwość •komunikatywność, elastyczność •samodzielność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy •raportowanie wyników pracy •prawo jazdy kat. B Oferujemy: •umowę o prace •wynagrodzenie zasadnicze oraz system prowizyjny •szkolenie wdrożeniowe •samochód, laptop, telefon

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 03-07-2012
Wyświetleń: 1138