kandydatów

Etat Konsultant Telefoniczny

Firma: WG Call Center (Wybierz)

Opis stanowiska pracy : * Telefoniczna obsługa Klientów biznesowych * Sprzedaż usług obecnym i nowym Klientom; realizacja planów sprzedaży * Dbanie o pozytywne relacje z Klientami. Wymagania: * umiejętność pracy w zespole * dyspozycyjności * znajomości obsługi komputera * łatwość nawiązywania kontaktów * b. dobra organizacja pracy Oferujemy: * zadaniowy tryb pracy * możliwość rozwoju zawodowego * motywacyjny system (podstawa prowizja) * pracę w młodym, dynamicznym zespole * praca w godz 8.00 -16.00 weekendy wolne * bezpłatne szkolenia Swoje zgłoszenie prosimy kierować na adres : hr@wgcc.pl

Pozostałe oferty pracy w firmie WG Call Center
Etat Telemarketer\ka w firmie: WG Call Center miejsce pracy: Poznań 04-09-2012
Etat Telemarketer\ka w firmie: WG Call Center miejsce pracy: Poznań 25-08-2012
Etat Telemarketer\ka praca na wakacje w firmie: WG Call Center miejsce pracy: Poznań 25-07-2012
Etat Praca dla studentów i maturzystów wakacyjna w firmie: WG Call Center miejsce pracy: Poznań 21-06-2012
Etat Studenci -Maturzyści praca na wakacje w firmie: WG Call Center miejsce pracy: Poznań 03-06-2012

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-06-2011
Wyświetleń: 1323